Eski Başkanlarımız

Muammer Sami Abaoğlu

07.06.1984-08.02.1988

 

 

Abdullah Uçar

08.02.1988-28.10.1989

11.07.1990-25.10.1997

 

Bahtiyar Şahin

28.10.1989-05.04.1990

 

                            

Mehmet Koyuncuoğlu
05.04.1990-11.07.1990

 

Galip Akın

25.10.1997-07.11.1998

 

Yaşar Ünlü

07.11.1998-30.10.199

 

Mustafa Selek

30.10.1999-24.10.2001

 

Hikmet NAS

24.10.2001-10.10.2009

 

Mehmet BİNA

10.10.2009 - 23.12.2012

 

 

 

 

Dernek Başkanımız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret82960
Hava Durumu