Konya Din Görevlileri Derneği olarak;

                                           D U Y U R U

       Konya Din Görevlileri Derneği olarak;

      Her yıl olduğu gibi bu yıl da 18. MART 1915 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ Anısına Bursa ve  Çanakkale gezisi yapıyoruz. Dernek güvencesi , tecrübeli ekiple birlikte, savaş ve şehitlerimizi  ilk günkü heyecan ve canlılığı ile anlatan rehber nezaretinde Çanakkale Ruhunu yerinde yeniden yaşatmak istiyoruz.

      Gitmek isteyen din görevlisi kardeşlerimizin   04 NİSAN 2014 CUMA  akşamı  mesai bitimine kadar müracaat yapmaları önemle rica olunur.

      NOT : Süre uzatılmayacaktır.

 

GİDİŞ TARİHİ   : 11 NİSAN 2014 CUMA AKŞAMI

DÖNÜŞ TARİHİ : 13  NİSAN 2014  PAZAR AKŞAMI

ÜCRET               : 180 TL.  ( 2 TAKSİT )

DERNEK TEL     : 3505086

CEP TEL            : 05332315471 - 05053171779

 

NOT :  Gezi ile ilgili geniş bilgi için Derneğe müracaat ediniz.

Konaklama, gemi geçişleri, rehber vs. hizmetler derneğimiz tarafından karşılanacaktır.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   637 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dernek Başkanımız
DUYURULAR

Babası vefat eden Karatay Müftülük vaizi Şaban İpek hocamıza Başsağlığı diler Allah’tan Sabrı cemil niyaz ederiz.

Fatih Sultan Mehmet Kuran Kursu Öğreticisi Zeliha CENGİZ'in babası, Secauddin Camii İmam Hatibi Mehmet CENGİZ'in kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet diler,kederli ailesine ve yakınlarına sabrı cemil niyaz ederiz.


Selçuklu Müftülüğünde görevli Mehmet Karabıyık hocamızın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet. geride kalanlarına sabrı cemil niyaz ederiz.


MERAM MÜFTÜLÜĞÜ SEPHAVAN CAMİİ İMAM-HATİBİ SEYFULLAH ŞAHİN'İN BABASI VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
Karatay Müftülüğü Kayacık Kavakaltı Camii İmam Hatibi Bekir Ünlü Hocamızın Babası Ali ÜNLÜ Hocamız vefat etmiştir. Merhum' a Allahtan rammet diler, geride kalanlarına sabrı cemil niyaz ederiz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret25842
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 0°