KONYA DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ UMRE'DEN DÖNDÜ

Diyanet İşleri Başkanlığımızın Umre Programı çerçevesinde SÖMESTR TATİLİ’ ne özel; Tecrübeli Din görevlileri eşliğinde
KONYA DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ UMRE ‘ DEN DÖNDÜ.

      Diyanet İşleri Başkanlığımızın Umre Programı çerçevesinde SÖMESTR TATİLİ’ ne özel; Tecrübeli Din görevlileri eşliğinde ; 13.01.2020 – 03.02.2020 tarihleri arasında  Din Görevlileri Derneği olarak 20 günlük Umre Programını 191  kişilik  grubla  gerçekleştirmiş olduk.

      Kafile Başkanımız Reyhan Ekici hocamız ve Din Görevlileri Dernek Başkanı İsmail UĞUZ un   sevk ve idaresinde 16 gün Mekke , 4 Gün Medine de olmak üzere 20 Gün kutsal beldelerde manevi havanın doruk noktalara çıktığı, gönüllerin coştuğu , göz yaşlarının sel olup aktığı , Rasülüllah’ın doğduğu, Vahyin indiği , İslam’ın yüceldiği o mübarek topraklarda dolu dolu geçen umre günlerimiz katılan umreciler tarafından takdirle karşılanmış tır.  

      Kafilemiz Allah’ a şükürler olsun  hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan   03. Şubat 2020 Pğazar günü saat 18.00 gibi Konya havaalanına inmiş olması  şükrümüzü bir kat daha artırmıştır. Bu vesile ile bizimle umreye giden tüm umreci kardeşlerimizin umreleri mebrur olsun der , bundan sonraki yaşantılarında sağlık sıhhat , afiyet ve huzur temenni ederiz.  Din Görevlileri Derneğinin bundan sonraki yapacağı umre programı ve diğer faaliyetlerine kendileri, yakınları, dost ve arkadaşları ile birlikte katılacaklarını beyan etmeleri bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Kendilerine teşekkürlerimizi ve saygılarımızı arz ederiz. Allah’ın selamı üzerinize olsun.


44 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dernek Başkanımız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret82960
Hava Durumu